
Компресор МК 24 БМ, 24 л, 1.1 кВт, 220 В, 8 атм, 145 л/хв, малошумний, безоливний, 2 циліндри INTERTOOL
- Готово до відправки
- Код: PT-0019
6 799 ₴
Ця модель компресора придатна для виконання майже будь-яких робіт, де необхідне стиснене повітря. Широке використання компресор PT-0019 знайшов у медицині, стоматологічних кабінетах для зубопротезних установок, в промисловості, в домашніх умовах (наприклад - аерографія). Основними особливостями компресора є його здатність працювати без мастила і наднизький рівень шуму.
Особливості
- Дуже низький рівень шуму (54 дБ); на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;
- Аварійний клапан скидання повітря.
Низький рівень шуму досягається тим, що кільце поршня виготовлено з дуже мастила. При своїй продуктивності та наявності двох циліндрів компресор має дуже низьке енергоспоживання. Потужність електродвигуна становить 1100 Вт. продуктивність компресора становить 145 л/хв., а робочий тиск 8 атм. На ресивері встановлено блок автоматики компресора: вимірювач, регулятор тиску, випускний клапан та два манометри. За допомогою регулювального гвинта можна задавати необхідне значення тиску на виході.
Для пересування на робочому майданчику компресор має два колеса та зручну рукоятку, з'єднану з ресивером. Ніжка, що чинить опір, максимально гасить вібрації компресора і грає роль амортизуючого елемента. У нижній частині ресивера розташований клапан для зливу конденсату, який може періодично утворитися в процесі роботи. Тому не забувайте зливати конденсат із ресивера. Інакше стиснене повітря, яке подається на пневмоінструмент, може містити дрібні часточки води, що для фарбування, наприклад, не бажано. Для усунення частинок вологи використовується блок підготовки повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 19.15 кг |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр шланга | 6-8 |
| Потужність | 1.1 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Об'єм | 0.092988 куб.м |
| Продуктивність | 145 л/хв |
| Тип | безмасляний |
| Тип двигуна | асинхронний, однофазний |
| Тип привода | Прямий |
- Ціна: 6 799 ₴








