
Акумуляторна батарея Kraft 12V7Ah/20Hr F2 AGM ємністю 7 Аг з вихідною напругою 12 В, тип – AGM свинцево-кислотна.
Застосування свинцево-кислотних AGM акумуляторів
Акумуляторні батареї є найважливішим елементом при побудові систем охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю та керування доступом, систем відеоспостереження, підключення до ДБЖ 220 В. Саме завдяки їм здійснюється подача резервного живлення за відключення основного джерела енергії. Свинцево-кислотні AGM (Absorptive Glass Mat) акумулятори набули найбільшого поширення у вищезазначених сферах завдяки своїм технічним характеристикам та співвідношенню ціна/якість.
Акумуляторні батареї від TM Kraft зарекомендували себе як надійні джерела живлення та відповідають усім необхідним стандартам якості.
Переваги AGM акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва AGM – герметизовані батареї з абсорбованим сепараторами електролітом – мають багато переваг:
- не вимагають обслуговування протягом всього періоду експлуатації;
- нечутливість до короткострокового глибокого розряду батареї;
- герметичний корпус – можливість встановити у будь-якому положенні крім перегорнутого;
- стійкість до вібрацій;
- вища швидкість заряду та менший саморозряд порівняно зі звичайними свинцево-кислотними батареями.
Ключові властивості Kraft 12V7Ah/20Hr F2 AGM
- Тип акумуляторної батареї: AGM свинцево-кислотна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 7 Аг.
- Максимальний струм заряду: 2.1 А; максимальний струм розряду: 24.40 А (5 хв.).
- Розміри: 95+5 / 151 / 65 мм.
- Вага: 1.97 кг.
Характеристики Акумуляторна батарея 12В 7Аг Kraft 12V7Ah/20Hr F2 AGM свинцево-кислотна
Бренд Kraft
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12 В
Тип акумулятора AGM
Ємність акумулятора 7 Ah
Можливості підключення АКБ Паралельне, Послідовне
Максимальний струм заряду 2.1 А
Максимальний струм розряду 24.4 А (5 хв.)
Застосування Джерела безперебійного живлення
Розміри 95+5 / 151 / 65 мм
Вага 1.97 кг
Гарантія 6 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 3 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 38 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 6 міс. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 24.4 А (5 хв.) |
| Розміри | 95+5 / 151 / 65 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 692 ₴



