вверхвниз

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 100Ач Trinix LFP 12V100Ah LiFePo4 (44-00001)
- Готово до відправки
- Код: 44-00001
11 965 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 100 Аг; напруга 12 В; макс. струм заряду 25 А / розряду 50 А; кількість циклів: > 8000; розміри 330 / 173 / 217 мм; вага 11.84 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 8 |
| Внутрішній опір | 7 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | > 8000 |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 1280 Втг |
| Робоча температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 330 / 173 / 217 мм |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип клем | T14 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 965 ₴




