
Акумуляторна батарея 12В 18Ач LiFePo4 літій-залізо-фосфатна Trinix (44-00004)
- Готово до відправки
- Код: 44-00004
3 339 ₴
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V18Ah LiFePO4 ємністю 18 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- втрата ємності починаючи з 5-го року життя і максимум 20% за 10 років;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -15 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V18Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 18 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 9 А; максимальний струм розряду: 18 А.
- Розміри: 182 / 76 / 165 мм.
- Вага: 2 кг.
- Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.
Характеристики Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 18А*год Trinix LFP 12V18Ah LiFePO4
Бренд Trinix
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12 В
Тип акумулятора LiFePo4
Ємність акумулятора 18 Ah
Максимальна енергоємність 230.4 Вт*год
Можливості підключення АКБ Паралельне
Максимальний струм заряду 9 А
Напруга завершення заряду 14.6 В
Максимальний струм розряду 18 А
Струм саморозряду 3% в місяць (при 25 °С)
Кількість циклів > 4000
Термін роботи 12 років (при 25 °С)
Тип клем M5
Внутрішній опір 17 мОм (заряджений при 25 °С)
Застосування Джерела безперебійного живлення
Матеріал корпусу ABS-пластик
Робоча температура Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С
Розміри 182 / 76 / 165 мм
Вага 2 кг
Гарантія 12 міс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 9 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Кольцевой наконечник M5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 7.6 мм |
| Довжина | 18.2 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Внутрішній опір | 17 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | > 4000 |
| Максимальний струм заряду | 9 А |
| Максимальний струм розряду | 18 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 230.4 Втг |
| Робоча температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 182 / 76 / 165 мм |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип клем | M5 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 3 339 ₴





