Опис товару
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева
- Вихідна напруга: 12 В
- Ємність: 200 Аг
- Тип клем: Т11 (М8)
- Розміри: 240 / 522 / 219 мм
- Вага: 60±3% кг
Характеристики Акумуляторна батарея гелева 12В 200Аг Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL
Бренд Trinix
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12 В
Тип акумулятора GEL
Ємність акумулятора 200 Ah
Можливості підключення АКБ Паралельне, Послідовне
Тип клем Т11 (М8)
Застосування Джерела безперебійного живлення
Розміри 240 / 522 / 219 мм
Вага 60±3% кг
Гарантія 12 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь, Пластик ABS |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 30 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 240 / 522 / 219 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴






