вверхвниз

Акумуляторна батарея гелева 12В 100Ач Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL (44-00011)
- Готово до відправки
- Код: 44-00011
9 990 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В
- Ємність: 100 А*г
- Тип клем: T14
- Розміри: 230 / 330 / 180 мм
- Вага: 28±3% кг
Характеристики Акумуляторна батарея гелева 12В 100Аг Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
Бренд Trinix
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12 В
Тип акумулятора GEL
Ємність акумулятора 100 Ah
Можливості підключення АКБ Паралельне, Послідовне
Тип клем T14
Застосування Джерела безперебійного живлення
Розміри 230 / 330 / 180 мм
Вага 28±3% кг
Гарантія 12 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 15 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | Т14 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴






