Опис товару
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V75Ah/20Hr GEL ємністю 75 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості Trinix TGL12V75Ah/20Hr GEL
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 75 Аг.
- Максимальний струм заряду: 22.5 А.
- Тип клем: T12.
- Розміри: 180 / 350 / 170 мм.
- Вага: 23.2±3% кг.
Характеристики 12В 75Аг Trinix TGL12V75Ah/20Hr GEL
Бренд Trinix
Тип пристрою Акумуляторна батарея
Вихідна напруга 12 В
Тип акумулятора GEL
Ємність акумулятора 75 Ah
Можливості підключення АКБ Паралельне, Послідовне
Максимальний струм заряду 22.5 А
Тип клем T12
Застосування Джерела безперебійного живлення
Розміри 180 / 350 / 170 мм
Вага 23.2±3% кг
Гарантія 12 міс.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Сталь, Пластик ABS |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 20 А |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип струмовивіду | T12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.2 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 42 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 22.5 А |
| Розміри | 180 / 350 / 170 мм |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 412 ₴






