вверхвниз

Джерело безперебійного живлення 12В 3А (1.2 зарядка) 160х200х70 мм Kraft PSU-1203/4CH 41-00025 41-00025
- Готово до відправки
- Код: 41-00025
1 219 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
|
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203/4CH з 4 каналами навантаження, LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, вхідна напруга 190-265 В.
ЗастосуванняЗдійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- Кількість каналів навантаження 4.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 160 / 200/ 70 мм.
- Замок+2ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | DC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 4 |
| Розміри | 160 / 200 / 70 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219 ₴




