
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED (41-00024)
- Готово до відправки
- Код: 41-00024
1 110 ₴
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203LED з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 160 / 200 / 70 мм.
- Замок+2 ключа.
Бренд Kraft
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 3 А
Вхідна напруга AC 190-265 В
Кількість каналів навантаження 1
Можлива ємність акумулятора 7 Ah
Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А
Тип виконання Металевий бокс із замком
Тип захисту Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура 0 ° C ~ + 45 ° C
Розміри 160 / 200 / 70 мм
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 0 мАг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | 0 ° C ~ + 45 ° C |
| Розміри | 160 / 200 / 70 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 110 ₴







