
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED (41-00029)
- Готово до відправки
- Код: 41-00029
1 473 ₴
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 195 / 265 / 75 мм.
- Замок+2 ключа.
Бренд Kraft
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 5 А
Вхідна напруга AC 190-265 В
Кількість каналів навантаження 1
Ємність акумулятора 7 Ah
Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А
Тип виконання Металевий бокс із замком
Тип захисту Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ
Матеріал корпусу Метал
Колір Сірий
Розміри 195 / 265 / 75 мм
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | DC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Колір | Сірий |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Час зарядки | 6 годин |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 80 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 195 / 265 / 75 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 473 ₴



