вверхвниз

Джерело безперебійного живлення 12В 10А (зарядка 1.75А) 295 х 195 х 90 мм Kraft PSU-1210LED 41-00034 41-00034
- Готово до відправки
- Код: 41-00034
2 762 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
| Бренд | Kraft |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Розміри | 295 / 195 / 90 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.75 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Ємність акумулятора | без акумулятора (можливо 18 Ah) |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Колір | Білий |
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1210LED з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/10 А, вхідна напруга 190-265 В.
ЗастосуванняЗдійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості- Вхідна напруга 155-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 10 А, максимальний 12 А.
- Місце під акумуляторну батарею 18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.75 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 295 / 195 / 90 мм.
- Замок+2 ключа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | DC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Колір | Білий |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 1.7 А |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Час зарядки | 7 годин |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 100 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 7 |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 295 / 195 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.75 А |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 762 ₴







