
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(B) 41-00030
- Готово до відправки
- Код: 41-00030
1 570 ₴
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED(B) з LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/ 5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 195 / 295 / 90 мм.
- Замок+2 ключа.
Характеристики Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(B)
Бренд Kraft
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 5 А
Вхідна напруга AC 190-265 В
Кількість каналів навантаження 1
Ємність акумулятора 18 Ah
Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А
Тип виконання Металевий бокс із замком
Тип захисту Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура 0 ° C ~ + 45 ° C
Розміри 195 / 295 / 90 мм
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1.2 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час зарядки | 10 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 200 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 90 мм |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 195 / 295 / 90 мм |
| Робоча температура | 0 ° C ~ + 45 ° C |
| Вихідний струм | 5 А |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Best Seller | 13 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 570 ₴






