
ДЖБ (UPS) 12V 10A (1.75 A зарядка) DCx16 Kraft PSU-1210/16CH 41-00033 41-00033
- Готово до відправки
- Код: 41-00033
3 100 ₴
Опис товару Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1210/16CH
Характеристики Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1210/16CH
Бренд Kraft
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 10 А
Вхідна напруга AC 190-265 В
Кількість каналів навантаження 16
Ємність акумулятора 18 Ah
Струм заряду акумуляторної батареї 1.75 А
Тип виконання Металевий бокс із замком
Тип захисту Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Розміри 295 / 195 / 90 мм
Гарантія 12 місяців
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1210/16CH з 16 каналами навантаження, LED-індикацією, у металевому боксі з місцем під акумуляторну батарею 18 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/10 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 10 А, максимальний 12 А.
- Місце під акумуляторну батарею 18 Аг.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.75 А.
- Кількість каналів навантаження 16.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
- Металевий бокс з розмірами 295 / 195 / 90 мм.
- Замок+2 ключа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 18 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | DC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Кількість вихідних розеток | 10 шт. |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Колір | Білий |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 1.75 А |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Тип акумулятора | AGM |
| Час зарядки | 10 годин |
| Час перемикання | 0 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 100 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 16 |
| Розміри | 295 / 195 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.75 А |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 3 100 ₴









