вверхвниз

Блок живлення KRF-1205PB Kraft 12V/5A (43-00006)
- Готово до відправки
- Код: 43-00006
349 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Імпульсний блок живлення на 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий перфорований корпус; розміри 160 / 100 / 43 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 160 / 100 / 43 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴








