
Блок живлення KRF-1240PB Kraft 12V/40A (43-00012)
- В наявності 1 од.
- Код: 43-00012
1 084 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Імпульсний блок живлення на 3 канали навантаження
номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 40 А
регулювання вихідної напруги
вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц
вентилятор охолодження
світлова індикація
металевий корпус
розміри 245 / 125 / 65 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 40 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 245 / 125 / 65 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴

