вверхвниз

Блок живлення KRF-1202PS Kraft 12V/2A (43-00003)
- Готово до відправки
- Код: 43-00003
139 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Імпульсний блок живлення
номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А
вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц
пластиковий корпус
довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 30 см
розміри 95 / 49 / 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 95 / 49 / 32 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴





