вверхвниз

Блок живлення Mustang Energy PS-1201 12V/1A (43-00014)
- Готово до відправки
- Код: 43-00014
190 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Імпульсний блок живлення
номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1 А
вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц
світлова індикація
пластиковий корпус
довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 40 см
розміри 85 / 45 / 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 220 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 85 / 45 / 30 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


