вверхвниз

Блок живлення Mustang Energy PS-1203PB 12V/3A (43-00018)
- Готово до відправки
- Код: 43-00018
453 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Імпульсний блок живлення на 1 канал навантаження
номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3 А
регулювання вихідної напруги
вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц
світлова індикація
металевий перфорований корпус
розміри 110 / 77 / 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mustang Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 110 / 77 / 35 мм |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴



