Опис товару
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією
номінальна вихідна напруга 24 В
вихідний струм номінальний 6 A, максимальний 7 А
вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц
місце під 2 акумуляторні батареї 18 Аг
струм заряду акумуляторної батареї 1.85 А
можливість підключення крос колодки
металевий бокс
370 / 320 / 110 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 155-265 В |
| Вихідний струм | 6 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 310 / 285 / 100 мм |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 642 ₴



