вверхвниз

Відеокамера спостереження MHD 1MP (VLC-6128WM White f=2.8мм) Light Vision (75-00020)
- В наявності 1 од.
- Код: 75-00020
803 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
1Mp вулична вологозахищена купольна відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); матриця 1/4" HD-CVI (720P) / AHD (720P) / TVI (720P) / CVBS (960H); об'єктив f=2.8 мм; чутливість 0.1 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; живлення DC12V/450mA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; колір білий; габаритні розміри 180 / 70 / 70 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / 450 мА |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 1 Мп |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 180 / 70 / 70 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴



