вверхвниз

Відеокамера спостереження MHD 5MP (VLC-3256WM White f=3.6мм) Light Vision (75-00057)
- В наявності 1 од.
- Код: 75-00057
1 542 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
5Мp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); 1/2.8" AHD/TVI/CVI/CVBS; фіксований об'єктив f=3.6 мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/450mA; габаритні розміри 220 / 75 / 65 мм; колір корпусу білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / 450 мА |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 220 / 75 / 65 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 542 ₴




