вверхвниз

Відеокамера спостереження MHD 2MP (VLC-4192WZM White f=2.8-12мм) Light Vision (75-00071)
- В наявності 1 од.
- Код: 75-00071
2 183 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40 м; матриця 1/2.7" HD, роздільна здатність 1080Р (2Mр), моторизований варіофокальний об'єктив f=2.8-12мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, рівень захисту IP66; антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/800mA; габаритні розміри 275 / 76 / 87 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Живлення | DC 12 В / 800 мА |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 275 / 76 / 87 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴



