вверхвниз

Електромеханічна клямка Trinix ES-150 NO (67-00019)
- Готово до відправки
- Код: 67-00019
819 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Защіпка електромеханічна, NO (нормально-розімкнена) – відімкнена за відсутності живлення, живлення 12 В, споживання струму 400 мА, нержавіюча сталь, розмір 110 / 25 / 31 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без живлення | Відімкнено |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Розміри | 110 / 25 / 31 мм |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Защіпка електромеханічна |
| Струм споживання | 400 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴



