вверхвниз

Засувка електроригельна Trinix YB-100+ NO (67-00012)
- Готово до відправки
- Код: 67-00012
1 118 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Електроригельна врізна защіпка, НР – відімкнена за відсутності живлення; таймер затримки зачинення 0,3,6,9 с; живлення 12 В, споживання струму 150 мА; розмір защіпки 205 / 35 / 40 мм, довжина ригеля 16 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Без живлення | Відімкнено |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Живлення | 12 В |
| Розміри | 205 / 35 / 40 мм |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Защіпка електроригельна |
| Струм споживання | 150 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴






