вверхвниз

Кнопка виходу безконтактна ART-910F TRINIX (70-00028)
- Готово до відправки
- Код: 70-00028
248 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кнопка виходу безконтактна, розміри 92 / 56 мм, врізна, дальність зчитування 1-10 см, LED-підсвічування кнопки, матеріал корпусу пластик. тип контакту Н/Р, Н/З; живлення DC 12-24 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Живлення | DC 12-24 В |
| Розміри | 92 / 56 мм |
| Індикація | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴




