вверхвниз

PoE-інжектор ONV-PSE3301AC (73-00124)
- Готово до відправки
- Код: 73-00124
830 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PoE-інжектор стандарту 10/100/1000M Base-T; кількість портів: 1 порт РоЕ 100 Mб + 1 Uplink 1000 Mб; стандарт живлення PoE: IEEE802.3af; загальна максимальна потужність: 15.4 Вт; дальність живлення PoE: до 100 м; живлення: AC 220 В; розміри: 117 / 51 / 33 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) |
| Poe порт вихід | 1 х RJ45 (10/100М) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість портів | 2 |
| Живлення | AC 220 В |
| Розміри | 117 / 51 / 33 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af |
| Стандарт мережі | 10/100/1000M Base-T |
| Тип пристрою | PoE-інжектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴





