вверхвниз

Вуличний рупорний гучномовець CMX HSK-30TEN (19-00009)
- Готово до відправки
- Код: 19-00009
2 696 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вуличний рупорний гучномовець, 30-15-10 Вт / 100В, опір 8 Ом, керамічний конектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Габаритні розміри, 285 / 290 / 210 мм. Вага 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 300-8000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Навісний |
| Живлення | AC 24В ± 10% |
| Розміри | 285 / 290 / 210 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 110 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Встановлення | Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 696 ₴



