вверхвниз

Настінний гучномовець CMX WSK-640H Black (19-00021)
- Готово до відправки
- Код: 19-00021
3 066 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
6.5-дюймовий 2-смуговий настінний динамік, 40-20-10 Вт, 8 Ом і 100 В, ABS пластик чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 10-20-40 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Живлення | AC 24 В ± 10% |
| Розміри | 310 / 213 / 195 мм |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 066 ₴




