вверхвниз

Стельовий гучномовець CMX CSK-66E (19-00027)
- Готово до відправки
- Код: 19-00027
515 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
6,5-дюйм. стельовий динамік, потужність 3/6 Вт, 100В, ABS пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 3-6 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Розміри | 188 / 76 мм |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴



