вверхвниз

Конденсаторний мікрофон TM-300E CMX (16-00006)
- Готово до відправки
- Код: 16-00006
992 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Конденсаторний мікрофон, фантомне живлення 48В або 3В (2 батарейки типу АА), небалансний вихід, ABS пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Конденсаторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 3 |
| Діапазон робочих частот | 30-18 кГц |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 48 В |
| Клас захисту | IP31 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 3 В |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 484 / 365 / 44 мм |
| Тип мікрофона | Конденсаторний |
| Тип пристрою | Мікрофон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992 ₴






