вверхвниз

Двоканальний підсилювач CMX DA-2350, 19" (17-00003)
- Готово до відправки
- Код: 17-00003
12 996 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Двоканальний підсилювач DA-2350 класу D, вихідна потужність RMS 2 x 350Вт, вихід 100 В / 8 Ом, монтаж у стійку 19", висота 1U, 484 / 420 / 44 мм, 8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 350 Вт x2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | AC 220 В |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 80 дБ |
| Тип підсилювача | Мікшер |
| Тип пристрою | Підсилювач |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
| Число каналів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 996 ₴





