вверхвниз

Одноканальний підсилювач CMX DA-500, 19" (17-00009)
- Готово до відправки
- Код: 17-00009
24 631 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Одноканальний підсилювач класу D; вихідна потужність 500 Вт, вихід 100 В/ 8 Ом, монтаж у 19-дюймову стійку, висота 1U; AC 230 В / DC 24 В; 484 / 420 / 44 мм; 5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | AC 220 В |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Тип підсилювача | Мікшер |
| Тип пристрою | Підсилювач |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
| Число каналів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 631 ₴




