вверхвниз

Чотириканальний підсилювач CMX DA-4350, 19" (17-00011)
- Готово до відправки
- Код: 17-00011
41 520 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Чотириканальний підсилювач DA-4350 класу D, вихідна потужність RMS 4 x 350Вт, вихід 100В / 8 Ом, монтаж у стійку 19", висота 1U, 484 / 420 / 44 мм, 9.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 350 Вт x4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц, 70-15000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | AC 220 В |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 80 дБ |
| Тип пристрою | Підсилювач |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
| Число каналів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 520 ₴





