вверхвниз

Мікшуючий підсилювач CMX EA-120A, 1 зона, 19" (17-00014)
- Готово до відправки
- Код: 17-00014
12 821 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Мікшуючий підсилювач на одну зону. Вбудована технологія трансформатора 100 В/70 В. Настільний підсилювач з MP3-плеєром, FM-радіо та Bluetooth, SD Card. Вихід динаміка 100 В або 70 В та 4 Ом-8 Ом-16 Ом. Монтаж у стійку 19"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 60-15000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | AC 220 В |
| Робоча температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 300 / 275 / 88 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | Лінійний вхід: 85 дБ, Мікрофон: 72 дБ |
| Тип підсилювача | Мікшер |
| Тип пристрою | Мікшуючий підсилювач |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 821 ₴


