вверхвниз

Клавіатура CMX EVAC-12KD (18-00002)
- Готово до відправки
- Код: 18-00002
3 726 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
12-зонна клавіатура для виносного мікрофона EVAC-500RM, для розширення системи до 120 зон, сертифікат EN54-16; дистанція зв'язку до 600 м; коефіцієнт S/N 70 дБ; клас захисту IP31; матеріал корпусу метал; розміри 132 / 150 / 52 мм; вага 0.7 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Клас захисту | IP31 |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 5 В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Розміри | 132 / 150 / 52 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Тип пристрою | Клавіатура |
| Встановлення | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 726 ₴


