вверхвниз

Вуличний рупорний гучномовець CMX MHS-30EN (19-00010)
- Готово до відправки
- Код: 19-00010
3 931 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вуличний рупорний гучномовець, 30-15-7.5 Вт / 100 В + 8 Ом, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат; потужність 7.5 / 15 / 30 Вт; розміри 165 / 360 / 272 мм; клас захисту IP66; вага 2.7 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 7.5-15-30 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-12000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 360 / 272 / 165 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 95 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Встановлення | Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 931 ₴



