вверхвниз

Настінний гучномовець CMX FWS-56MEN (19-00012)
- Готово до відправки
- Код: 19-00012
983 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
5-дюймовий настінний динамік з протипожежним корпусом; перемикач потужност 6-3-1.5Вт, 100В; перемикання ліній: 70В / 100В; матеріал: керамічний коннектор, термопредохранитель, вогнестійкий кабель; стандарт EN54-24 сертифікат; розміри 165 / 165 / 60 мм; вага: 1.4 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 1.5-3-6 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Розміри | 165 / 165 / 60 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983 ₴



