вверхвниз

Настінний гучномовець CMX WSK-33T (19-00014)
- Готово до відправки
- Код: 19-00014
585 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
3-дюймовий настінний динамік 3-1,5 Вт, 100 В, ABS пластик, з повністю герметичним корпусом. Потужність 1.5 / 3 Вт; Розміри 120 / 120 / 60 мм; Вага 0.4 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 1.5-3 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-12000 Гц |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Розміри | 120 / 120 / 60 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 89 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Встановлення | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴



