
Настінний гучномовець CMX WSK-610K (19-00018)
- Готово до відправки
- Код: 19-00018
823 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
4.5-дюймовий. 2-смуговий настінний динамік, 20-10 Вт, 100 В, ABS пластик; габаритні розміри, 265 / 170 / 110 мм; матеріал корпусу пластик ABS; ступінь захисту IР33; маса, не більше 1,3 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 10-20 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-15000 Гц |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Живлення | AC 24 В ± 10% |
| Розміри | 350 / 240 / 100 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴

