вверхвниз

Стельовий гучномовець CMX FCS-66FEN із протипожежним корпусом (19-00032)
- Готово до відправки
- Код: 19-00032
990 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
6,5-дюймовий. стельовий динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5 Вт, 100 В, керамічний коннектор, термопредохранитель, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Діаметр отвору для монтажу Ø 175мм. Розміри Ø 200 x 90мм. Вага 0.9 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 1.5-3-6 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 100-18000 Гц |
| Клас захисту | IP31 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 98 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Встановлення | Внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



