вверхвниз

Приймач TRX-4RWL TRINIX (25-00038)
- Готово до відправки
- Код: 25-00038
939 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Приймач бездротових бар'єрів. Кількість каналів: 4; Робоча частота: 433,92 МГц; Радіус дії: 100 м; Тип контактів: NO/NC; Напруга живлення: 12 В; Струм споживання: 18 мА; Робоча температура: -10 ~ +60 ° С; Вага 50 г. Розміри 75 / 55 / 28 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | В приміщенні 20 м, На вулиці 10 м, Радіус дії: 100 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP33 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 12 В |
| Принцип роботи | Активний |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 75 / 55 / 28 мм |
| Індикація | Світлодіодна |
| Система виявлення | Частотні канали |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип пристрою | Приймач |
| Струм споживання | 18 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Частотні канали | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴



