вверхвниз

Датчик затоплення Trinix WK-01 клемне підключення (27-00034)
- Готово до відправки
- Код: 27-00034
203 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Датчик протікання для виявлення можливих затоплень; клемне підключення; напруга живлення 5-30 В; робочий струм: 0.5 A; габаритні розміри: 63 / 13 / 12 мм; пластиковий корпус білого кольору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 28 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5-30 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 5-30 В |
| Підключення | Клеми |
| Розміри | 63 / 13 / 12 мм |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Тип пристрою | Датчик протікання води |
| Струм споживання | 0.5 А |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


