вверхвниз

Датчик відкривання магнітоконтактний накладний Trinix СМК 1-9P White на пластикові/дерев'яні поверхні 27-00020
- Готово до відправки
- Код: 27-00020
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Магнітоконтакт накладний, для встановлення на пластикові, чи дерев'яні двері або віконні рами; струм 100 мА; напруга 12 B; тип контактів Н/З; робоча відстань спрацювання 35±5% мм; габаритні розміри 106 / 48 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний, на дерев'яні та пластикові двері |
| Живлення | 12 В |
| Розміри | 35 / 10 / 14 мм |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип сенсора | Геркон |
| Тип пристрою | Датчик відчинення |
| Струм споживання | 100 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴



