вверхвниз

Сирена світлозвукова автономна зовнішня Trinix BS-11 128dB з місцем під АКБ 1.2-7Ah (28-00010)
- Готово до відправки
- Код: 28-00010
1 215 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 128 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 1600 мА; місце під АКБ 1.2-7 Аг – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; пластиковий корпус та внутрішній додатковий зі сталі; робоча температура -30°C~+60°C; розміри 280 / 195 / 90 мм; вага 1425 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Максимальна гучність | 128 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Резервне живлення | Акумуляторна батарея 12 В, 1.2-7 Aг |
| Розміри | 280 / 195 / 90 мм |
| Тип пристрою | Сирена |
| Струм споживання | 1600 мА |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Колір | Біло-помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴



