вверхвниз

Сирена світлозвукова зовнішня Trinix BSG-21 110dB (28-00003)
- Готово до відправки
- Код: 28-00003
698 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Вулична світлозвукова сирена; акустична потужність 110 дБ; напруга живлення 12 В; струм споживання 200 мА; зовнішнє встановлення; металевий корпус; робоча температура -30°C~+55°C; розміри 122 / 85 / 52 мм; вага 380 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Максимальна гучність | 110 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 122 / 85 / 52 мм |
| Тип пристрою | Сирена |
| Струм споживання | 200 мА |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴



