вверхвниз

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 200Аг Trinix LFP 12V200Ah LiFePo4 (44-00055)
- Немає в наявності
- Код: 44-00055
23 504 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна літій-залізо-фосфатна батарея (LiFePO4)
ємність 200 Аг, вихідна напруга 12 В
макс. струм заряду 50 А / розряду 100 А
кількість циклів: > 8000
розміри 480 / 235 / 220 мм (з ручками 520 мм), вага 17.64 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній опір | 6 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість циклів | > 8000 |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 230.4 Втг |
| Робоча температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 480 / 235 / 220 мм |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 504 ₴




