вверхвниз

Інфрачервоний прожектор VLC-1512IR 60° Light Vision (80-00033)
- Готово до відправки
- Код: 80-00033
1 505 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 80 м; довжина хвилі 850 нм; 15 світлодіодів; кут променя 60°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.7 А; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 200 / 158 / 50 мм; вага 940 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 8 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Кут проміня | 60° |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 200 / 158 / 50 мм |
| Тип пристрою | ІЧ-прожектор |
| Струм споживання | 0.7 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴




