вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS під зовнішній акумулятор (42-00061)
- Немає в наявності
- Код: 42-00061
6 750 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм
потужність 1000 ВА/800 Вт
вхідна напруга 145-275 В АС
вихідна напруга 220 В АС±5%, правильна синусоїда
акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В
максимальний струм заряду 5 А / 10 А
2 розетки
345 / 122 / 192 мм
6 кг. Не запускається без акумуляторних батарей – акумуляторні батареї купуються окремо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 34 |
| Акумулятор | Зовнішній |
| Вхідна напруга | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котлі |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 5 А / 10 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рекомендована АКБ | не менше 18 Аг |
| Розміри | 345 / 122 / 192 мм |
| Тип акумулятора | GEL, AGM |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴







