
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P) (41-00041)
- Готово до відправки
- Код: 41-00041
1 216 ₴
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 60 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Характеристики Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P)
Бренд Kraft
Тип пристрою Блок безперебійного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 5 А
Вихідна потужність 60 Вт
Вхідна напруга 190-265 В
Кількість каналів навантаження 1
Ємність акумулятора 7 Ah
Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А
Тип виконання Пластиковий бокс
Тип захисту Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Розміри 228 / 195 / 78 мм
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 0 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Колір | Білий |
| Захист | |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 14 |
| Вхідна напруга | 190-265 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип захисту | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 216 ₴









