вверхвниз

Інфрачервоний прожектор (VLC-0912IR 90°) Light Vision (80-00037)
- Готово до відправки
- Код: 80-00037
882 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 40 м; довжина хвилі 850 нм; 9 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.75 А; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 135 / 115 / 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 135 / 115 / 50 мм |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Клас захисту | IP66 |
| Кут проміня | 90° |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Тип пристрою | ІЧ-прожектор |
| Best Seller | 7 |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Струм споживання | 0.75 А |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴




